Úvodní stránka » Novinky » Ošetření kořenových kanálků

Inovativní ošetření kořenových kanálků

Od října 2012 používáme Inovativní systém ošetření kořenových kanálků Wave.One. Maillefer-Dentsply-USA.S vývojem zobrazovacích technik dochází i k dynamickému rozvoji ošetřování kořenových kanálků. Dle přiloženého videa je jasně vidět, že průběh kořenových kanálků není jednoduchý. Cílem současného ošetření je tedy - odstranění zánětu a následné zaplnění všech možných kanálků i s jejich postranními větvemi.

Toho nelze dosáhnout původními technikami a nástroji

Proto je nutné neustále investovat do nových technologií a přístrojů,abychom byli schopni nabídnout našim pacientům tu nejlepší současnou dostupnou péči.

NAŠIM CÍLEM JE LÉČIT a NE POUZE SPRAVOVAT!

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

  1. Good (ronrogers, 31.7.2017 7:14:30) Odpovědět

    Thanks for sharing this nice post.Looks so good and happy for reading.Main idea of your essay topic must be cleared and you must write it in an excellent way. If you have you can write it well by taking help from custom essay writing services, it will be get through internet. Refer custom essay if you do not know anything about writing works and you will get better information such as tips and guidelines for your works.Visit https://www.essayguardian.com/

  2. zájem o práci (Červenková Romana, 6.2.2014 17:46:11) Odpovědět

    Dobrý den,chtěla bych se zeptat , zda u Vás není volné místo sestřičky na plný úvazek.Pracuji na poloviční úvazek a Vaše pracovní doba by mě velice vyhovovala ohledně rodiny.Děkuji.Červenková R.